.

.

Awntech New Yorker Slope Rigid Valance прозорец врата

Awntech New Yorker Slope Rigid Valance прозорец врата

DEN 1439.84
Залиха
Достапно за нарачка

Awntech New Yorker Rigid Valance Awning додава софистициран и елегантен изглед во која било куќа или комерцијална зграда. Оваа трева е затворена од обете страни и ја заменува традиционалната безобразна валенција со слободен проток со рамка поддржана од Валент. Модуларната структура и алуминиумската рамка се дизајнирани да издржат сериозни временски услови како што се високи ветрови, прав од дожд и обилни снежни товари. Ткаенината за трескање е изработена од 100% раствор обоен акрилна ткаенина, анти-микробно предиво и се третира со UV и обложувања отпорни на вода. Составувањето на оваа трева е едноставно со нашиот чекор-по-чекор прирачник за монтери за професионални или DIY (направете го-тоа-сами). Зачувувањето може да се инсталира на многу различни површини како што се тули, штуко, дрво, камен и други. Постојат различни големини и бои за избор од разумни цени. Цврсто наклон на Yorkујоркер Слика : ткаенини се изработени од 100 % раствор обоен акрилик. Лесно се склопува и инсталира. Инженерски и тестиран за да издржи сериозни оптоварувања на ветер и снег. Рамката е произведена со структурни алуминиумски квадратни цевки. Awnings имаат можност да трансформираат драб надворешност на која било зграда. Достапно во повеќе бои и големини.

Спецификација

Избор на клиент