.

.

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско и црно, се вклопува - Chevrolet Silverado 1500

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско и црно, се вклопува - Chevrolet Silverado 1500

DEN 5759.68
Залиха
Достапно за нарачка

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 20 x 9, 28мм, 6 двојни говорни, 6 обетки/лагли 5,5 шема на завртки, машински и црни. Тоа одговара на вашата 2019-2020 Chevrolet Silverado 1500. Проверете дали е сигурен дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 20 x 9 Преиспитано тркало од алуминиумска алуминиум ОЕМ, машинско и црно, се вклопува во 2019-2020 Chevrolet Silverado 1500 20 x 9, 28mm Офсет, 6 двојно зборувано, 6 lug 5,5 шема на завртки, машински и црни, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. FITS SELECT : 2019-2020 Chevrolet Silverado 2019-2021 GMC Sierra 2021 Chevrolet Tahoe 2019 Chevrolet Silverado LD 2022 GMC Sierra K1500 2021-2023 Gmc Yukon SLT 2021-2022 GMC Yukon XL C1500 SLT и повеќе-Добијте го вашиот Fit Widget .

Спецификација

Избор на клиент