.

.

Нова стандардна заменска подлога за заден браник, се вклопува во 2004- Нисан Титан пикап

Нова стандардна заменска подлога за заден браник, се вклопува во 2004- Нисан Титан пикап

DEN 3939.36
Залиха
Достапно за нарачка

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден замена на црниот текстуриран заден чекорен центар за чекори за чекори за чекори на задниот чекор, чекори за чекори за чекори на задниот чекор . Тој е дизајниран да ја замени постојната подлога за чекори на браникот. Тоа одговара на вашиот пикап во Нисан Титан од 2004-2015 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. KAI Нова стандардна замена на задниот браник за чекори, се вклопува во 2004-2015 година Nissan Titan пикап изработен од пластика. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2004-2015 Nissan Titan и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Спецификација

Избор на клиент