.

.

Плус Големина Мода Жени О-Вратот Долг Ракав Сомотски Печатење Џебови Секојдневен Фустан Трендовски Опремени Плус Големина Есенски Фустани

Плус Големина Мода Жени О-Вратот Долг Ракав Сомотски Печатење Џебови Секојдневен Фустан Трендовски Опремени Плус Големина Есенски

DEN 512.00
Залиха
Достапно за нарачка

Плус Големина Модни Жени О-Вратот Долг Ракав Сомотски Цврсти Џебови Обичен Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Карактеристика : Плус Сиз, О-Врат,Долг Ракав,Сомотски,Цврст,Џебови, Секојдневен Фустан. Опуштено Вклопување, Меко се одликува Со Суптилна Исечена Должина, Деколте На Екипажот, Рамо За Капка, ребрести рабови и претрупан изработка за најголемо вклопување и чувство! Висококвалитетна ткаенина. Погоден За Fashion/Зимска Мода. Информации за производот : Сезона : цела сезона Пол : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневно, Модно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Големина На Фустан Од 1xwomen. САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Може да ги покаже вашите совршени пропорции на телото и женскиот шарм.Направете ве поубави, модни, секси и елегантни.Ве прави елегантни и сјајни кога го носите. Појавување : го сакаме ова фустан од линија во комбинација со некои слатки сандали или дрзок пар потпетици за вкусен и женствен изглед! направете фустанот да ја истакне авангардната текстура. Совршено е да се покаже секси фигура, а исто така и прекрасен изглед совршено е за матурска, свадби, вечер, натпревар, враќање дома, забава, танц, роденден, фестивали, празнични и други фустани за специјални прилики. Секси и елегантен женски фустан, костумбе за цела сезона, пролет лето winter зима. Пар со сребрени потпетици/чанти со синџири ќе биде одлично!.

Спецификација

Избор на клиент