.

.

Пластичен регистар на подот, финиш на сатен никел, обесправен дизајн, 2 12

Пластичен регистар на подот, финиш на сатен никел, обесправен дизајн, 2 12

DEN 284.96
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е Rustproof и машина за миење садови безбедно да понуди издржливост за наредните години. За да ја одредите точната големина за нарачка, измерете ја големината на отворот на каналот. Конструкција на тешка смола од 'рѓа, одлична за области со висока влажност, кутија за амортизери, декоративна финиш на сатен никел,.

Спецификација

Избор на клиент