.

.

Белиот Даб Тврдо Дрво Пропустливи Кат Регистрирај Рамна Монтажа Со Рамка, Јајце Гребење Стил, Недовршени

Белиот Даб Тврдо Дрво Пропустливи Кат Регистрирај Рамна Монтажа Со Рамка, Јајце Гребење Стил, Недовршени

DEN 215.84
Залиха
Достапно за нарачка

ДИМЕНЗИЈА-Одговара на отворот НА ГОЛЕМИНАТА НА КАНАЛОТ од : 12 " х 24". Вкупната големина на регистарот за монтирање НА флеш, ВКЛУЧУВАЈЌИ ја рамката е : 15 " х 27". Исплакнете-отворот за вентилација седи на исто ниво со 3/4" дрвен под. Рамката е структура на јазикот и жлебот за лесна инсталација. ДИМЕНЗИЈА-Одговара на отворање НА ГОЛЕМИНАТА НА КАНАЛОТ од : 12 "х 24". Вкупната големина на регистарот за монтирање НА флеш, ВКЛУЧУВАЈЌИ ја рамката е : 15" х 27". Исплакнете-отворот за вентилација се наоѓа на исто ниво со подот од тврдо дрво од 3/4 инчи. Рамката е структура на јазикот и жлебот за лесна инсталација. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ-Изработен Од Недовршено Цврсто бело дабово дрво, Изберете Одделение Дрво. ДИЗАЈН-Рамна Монтажа со рамка; отвор За подот За Дизајн На Дрво Од Јајце, дизајнот На Јајце го максимизира протокот на воздух.

Спецификација

Избор на клиент