.

.

Панталони За Жени Еластична Врвка За Влечење Целосна Должина Удобни Панталони Широка Нога Спортска Патека Летни Панталони Со Џебови

Панталони За Жени Еластична Врвка За Влечење Целосна Должина Удобни Панталони Широка Нога Спортска Патека Летни Панталони Со

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

***** Добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќен шопинг * * * * * Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 70-90см/27.56-35.43 "Должина : 104см/40.94" МАТЕРИЈАЛ : Полиестер-Панталони За Жени. Ќе ви се допаднат нашите панталони откако ќе ги облечете,лесни,дише. Неверојатна квалитетна ткаенина ве прави удобно кога носите.Ќе останете удобни цел ден. Појавување : Овие панталони се одлични за жени. овие панталони можете да ги носите со маици, блузи, кошули, блузи за резервоари, патики што сакате. Овие панталони се совршени за сите бои и временски услови. Само спарете ги овие панталони со вашата омилена облека и ќе бидете ѕвезда на шоуто! овие панталони се супер удобни, што нема да го ограничи вашето движење. Дизајн : Секојдневни панталони за жени, едноставни, но разноврсни, додавајќи мода на вашиот целокупен фустан. Покрај тоа, одличната ткаенина и дизајн може да ве направат погодни додека не ја губите модата и трендот. Ве молиме верувајте дека нашите панталони се дизајнирани според вистинското вклопување и можете целосно да верувате и да не изберете!. Големина : Овие панталони се достапни во неколку големини како ШТО Е L/XL, така што секогаш можете да најдете оној што ви одговара. Ќе се обидеме да ги задоволиме вашите потреби за големина, добар подарок за пријателите или семејството. Ве молиме, дозволете разлика од 1-346 см, поради рачно мерење и чувство, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите. ПРИЛИКА : Овие панталони се одлични за секојдневно, секојдневно носење, улица, пешачење, џогирање, патување, одмор и активности на отворено Во Пролет, Лето, Fall.Или како подарок за вашата сопруга, мајка, ќерка или пријатели.

Спецификација

Избор на клиент