.

.

Пижами За Жени Расчистување Нова Секси Чипка Долна Облека Свила Долна Облека Долна Облека Сатен Плус Големина Облека За Спиење Намалена

Пижами За Жени Расчистување Нова Секси Чипка Долна Облека Свила Долна Облека Долна Облека Сатен Плус Големина Облека За Спиење

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Пол : Женскиприлика : Сексиматеријал : полиестерски влакна стил : секојдневен, сексислав : Без Ракави Како да се мие : миење машини за миење раце ќе добиете : 1 комплет ПИЖАМИ + КОМПЛЕТИ ЗА ПИЖАМИ ЗА УДОБНОСТ НА ЖЕНИТЕ+ : ГОЛЕМИНА НАГОРЕ! Лесна, Ултра мека облека за спиење во дрес. Оваа 2 парче пј комплети ноќна облека за спиење е совршена за жени, јуниори, дами и тинејџери. Ве прават супер секси и заводливи. + Повеќе : обликувана облека боди плус големина долна облека пижами за жени женски пижами комплети 2-парче пижами комплети ноќници за жени кошула за жени облеки за жени ромпери за жени секси резервоар за спиење блузи за жени дно за спиење салони комплети за жени дневна облека дневна облека женска дневна долна облека дневна пижами за жени плус големина женски салон носат дневна плус големина пижами плете пижами сатен пижами 3-парче пижами во собата.

Спецификација

Избор на клиент