.

.

Ноила Дами Кошула Фустан Плисирани Макси Фустани Долги Ракави Жени Елегантен Ревер Кафеава 3XL

Ноила Дами Кошула Фустан Плисирани Макси Фустани Долги Ракави Жени Елегантен Ревер Кафеава 3XL

DEN 295.84
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Пролетен Есенски Фустан, Фустани Од Кошула Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Плисиран, Боја На Копче : Црна, Беж, Кафеава (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Должина На Ревер : Долги Должини Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Карактеристика : Макси Фустани, Широк Фустан Со Долги Ракави, Гроздобер Фустан Од Кошула, Ретро Фустани, Трендовски И Елегантен4. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Натпревар-Макси Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Дизајнот На вратот на реверот и Плисираниот Раб Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Макси Фустан Со Врат На Ревер, Долг Ракав Долг Фустан, Фустан Со Еднобојна Боја, Плисирани Работни Фустани, Трендовски и Елегантни. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Класичен Гардероба Главен Фустан. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате. Дизајн : Елегантен Долг Фустан Со Цврста Боја. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење.

Спецификација

Избор на клиент