.

.

Ниуер Дами Ватиран Јакна Изрез Ревер Палто Од Грашок Палта Со Долги Ракави Лабава Еднобојна Црно Зелена М

Ниуер Дами Ватиран Јакна Изрез Ревер Палто Од Грашок Палта Со Долги Ракави Лабава Еднобојна Црно Зелена М

DEN 833.44
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : 95% Полиестер 5% Спандекс, лесен, пријателски за кожата, мек и удобен за носење, ќе го задржи вашиот топол и моден стил во студена зима. Карактеристика : Модни ватирани јакни за тинејџерки или дами, затворање на ремени, долги ракави, пријатна јакна, едноставен и елегантен дизајн. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Дизајн - Женскиот Секојдневен Капут Од Јакна Има Ревер, Цврста Боја, Мек И Удобен Материјал, Моден Ремен, Два Странични Џебови, Лабавиот Стил Може Да Собере Повеќе Тело за Дами.

Спецификација

Избор на клиент