.

.

Јубатуо Ракав Жени Ретро Печатени Врвни Лесни Јакна Кардиган со Џебни Палта За Жени Каки XL

Јубатуо Ракав Жени Ретро Печатени Врвни Лесни Јакна Кардиган со Џебни Палта За Жени Каки XL

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека, за да ви обезбеди најудобно искуство за купување. Кликнете овде за да откриете подостапни производи За облека Јубатуо3/4 Ракави Жени Ретро Печатени Врвни Лесни Јакни Кардиган Со Џебни Карактеристики : ● Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден. +Прилика : овој производ е совршен за секојдневно, на плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил. # Може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароци + Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате .. различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации За Производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Мода, Дневна Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Печатен Стил : Мода, опсег На Обични Грешки 1 - 3см содржина на Пакетот : 1 Х Женски Кардиган Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : XL. Одговара : Опуштено. Ракави : 3/4 Ракав. Деколте : Кардиган Вратот. Џеб : со Џеб. Затворање : Кардиган. Карактеристики : Палта За Жени; Кардиган За Жени; Јакни за Жени.

Спецификација

Избор на клиент