.

.

&N Филтер За Воздух На Моторот: Високи Перформанси, Премиум, Powerport Филтер За Воздух: 2001-ЈАМАХА ЈА-1301

&N Филтер За Воздух На Моторот: Високи Перформанси, Премиум, Powerport Филтер За Воздух: 2001-ЈАМАХА ЈА-1301

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

К 2005-2018 ЈАМАХА ФЈР1300АЕ; 2006-2018 ЈАМАХА ФЈР1300АС; 2014-2018 ЈАМАХА ФЈР1300ЕС; 2001-2013 ЈАМАХА ФЈР1300 КРАЈНА ДОЛГОВЕЧНОСТ : ограничена доживотна гаранција За замена На акции к&Н филтри за воздух-се применуваат ограничувања. ИНЖЕНЕРСКА МОЌНОСТ : Најсовремените медиуми за филтрирање на воздухот се дизајнирани да ги зголемат коњските сили и забрзувањето, како и да ги подобрат вкупните перформанси на моторот. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Претходно подмачкана и подготвена за инсталирање. Една од најлесните и најисплатливите надградби за вашиот мотоцикл или АТВ за брзи придобивки од перформансите. ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА : Филтрите ЗА Воздух К&Н се произведуваат со издржливи, врвни материјали и најсовремени методи за изградба за да траат цел живот.

Спецификација

Избор на клиент