.

.

&N Филтер Воздухопловните Сили Пред-Почист Филтер Пена Заврши-25-0880

&N Филтер Воздухопловните Сили Пред-Почист Филтер Пена Заврши-25-0880

DEN 559.84
Залиха
Достапно за нарачка

Тие се направени од голема, отворена клеточна пена. Пред-чистачите на Воздухопловните Сили во црвена боја подмачкани со масло за филтер За воздух К&Н откако ќе се исчистат. (127ММ) Предлог ЗА ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ 65 : Yes WARNING Ca Предлог 65 Порака : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Рак И Репродуктивна Штета - www. Едноставно кажано, придобивките од зголемените перформанси поврзани со Филтрите К&Н значајно придонесуваат кон заштеда на пари, заштеда на гориво и драматично намалување на еколошкиот отпад за животниот век на возилото во кое е инсталиран филтерот.; СПЕЦИФИКАЦИИ : Автомобилска Ставка Одделение : Високи Перформансиоснова Внатрешен Дијаметар : 6. (356мм) Тежина На Предметот : 0,400 фунти.К&Н Инженеринг, Од Риверсајд, Калифорнија, е пронаоѓач и водечки иноватор на технологија за филтрирање на памучна газа за повеќекратна употреба за автомобилски апликации. Воздухопловниот Пред-Чистач е дизајниран да се чисти Со К&Н Почиста или сапун и вода. (0,2 кг)Материјал : Содржина На Пакет : 1 Материјал за пакување : Пластична Количина На Друг Пакет : 1 Тип на пакет : Висина На Кутијата За Гајда : 13. (216мм)Производ Кутија Ширина : 4. Греј Обоени воздухопловни сили пред-чистачите не користат масло. Тие имаат помали клетки од пена. Воздухопловниот Пред-Чистач е дизајниран да се чисти Со К&Н Почиста или сапун и вода. (114 мм)Облик : Круг Заострен Внатрешен Дијаметар : 5. Воздухопловните Сили К&Н Пред-Чистачот е специјално дизајнирана обвивка за филтер за пена направена за да го продолжи интервалот на услугата на Вашиот Филтер За К&Н кога се користи во многу правливи услови. К&Н цени дека малку образование оди долг пат за да им помогне на потрошувачите да преземат активна улога во размислувањето за филтрите за воздух, а потоа да заземат активен став во изборот на филтерот што е соодветен за нив и најдобро ги одразува нивните вредности и потреби.500 броеви на делови, вклучувајќи широка линија на двете фабрички филтри за замена, fipk (Комплет За Перформанси За Вбризгување Гориво) апликации и неговата линија На иновативни Филтри За златно масло со Перформанси. Тие се направени од голема, отворена клеточна пена. (152мм) Затворен Врв : Yes Color : Reditem Висина : 14. (337мм) Должина Кутија Производ : 8.

Спецификација

Избор на клиент