.

.

Модерна метална чиста стаклена ТВ-ТВ штанд за телевизори до, со тенки тубуларни нозе, широк countertop три фиоки затворени центар за забава без прашина, изобилен простор

Модерна метална чиста стаклена ТВ-ТВ штанд за телевизори до, со тенки тубуларни нозе, широк countertop три фиоки затворени центар

DEN 1919.84
Залиха
Достапно за нарачка

Просторот под кабинет не избегнува од мртвите области.9inch (LXWXH) Дебелина на средната решетка : 1 см/2,54 инчи со дебелина на стаклото : 0,5 см/0,25 инчен детален производ Димензија : Ве молиме, погледнете го бројот на пакетот со големина на сликата на големината на пакетот : 1 димензија и тежина на пакетот : Ве молиме, погледнете ја спецификацијата Севкупна тежина : Нето тежина : 29. Магнетните точки покрај рамката на вратата, затворете ја вратата тесна и тивка .1lbsgross Тежина : 32kg/70,5 bs Тежина Капацитет : Секој капацитет на тежината на решетката : 20kgs/44. Визуелно подигнете ја висината на подот за да ја ублажите депресијата на малиот простор . Нежната површина е лесна за грижа. Прилагодливите нозе на лизгање го стабилизираат кабинетот кога се во несигурна состојба. 【Складирање без прашина】 : countertop+три одвојливи затворени полици+под долниот простор. Овозможува можности и за приказ и за складирање. Опис на производот Тежина и димензии Севкупна димензија на производот Севкупна големина : 47.

Спецификација

Избор на клиент