.

.

Аукфа ТВ штанд со полици за телевизори до 65

Аукфа ТВ штанд со полици за телевизори до 65

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Со 3 нивоа за складирање на ниво, овој ТВ -штанд ви нуди простран простор за гледање со комбинирање на ТВ -штанд и конзола заедно. Тоа е прилагодлива висина и дизајн на вртење, исто така, ви обезбедува пооптимални избори за гледање. Поставете го вашиот телевизор во стабилна позиција, направете го вашиот живот повеќе пријатно. Сè што ви треба е универзален ТВ -штанд од Aukfa! Карактеристики : Црно калено стакло : Црно калено стакло, капацитет за полица : 88/33/88 bs, 88 bs за монтирање, назад 100*50мм метална цевка . одговара на ТВ-инч : Овој штанд за вртење на ТВ ќе одговара на повеќето телевизори од 32-65 инчни телевизори . VESA : 100x100/ 200x100/ 200x200/ 300x200/ 300x300/ 400x200/ 400x300/ 400x400/ 500x300/ 600x200/ 600x400 mm . Swivel and Wire System Management System : Овој кат ТВ -штанд додава уникатна способност за вртење каде што другите не можат. Сега вашата телевизија може да биде насочена до 30 степени во секоја насока кон областа на гледање со вртење на единицата. Решението за управување со жицата ви овозможува лесно да ги организирате и прикривате жиците во задниот дел на единицата. Може ли да се прилагоди висината : Овој стаклен ТВ -штанд има опција за прилагодување на висината на 3 чекори за да ја исполни вашата различна големина на ТВ или висина на седење, монтирање на dmension . Лесна инсталација : Ова Врвот на подот е лесен за инсталирање. Доаѓа со лесен за следење на прирачникот што ве води низ процесот на инсталација, а хардверот е исто така вклучен за удобно поставување на штандот . Спецификација : костум за големина : : 32 "-65" ТВ. Материјал : Темпречено стакло +метал. Нето тежина : 56 фунти. Максимален капацитет на тежина : 110 фунти. Севкупна димензија : 41.3 '' × 16,90 '' × 50,2 '' (L × W × H). Максимална тежина на горната полица : 88 bs. Максимална тежина на средната полица : 33 bs. Максимална тежина на долната полица : 88 bs. Задна метална цевка : 100*50мм.

Спецификација

Избор на клиент