.

.

Машка Машка Блуза Свртете Ја Јаката Патент Јака Блуза Мажи Поло Маици Сина Л

Машка Машка Блуза Свртете Ја Јаката Патент Јака Блуза Мажи Поло Маици Сина Л

DEN 446.08
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Запознавање И Одмор . Стил : Модерен. Материјал : Полиестер . Тип На Шема : Печатени. Должина На Ракавот : Кратко. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Топлонг Маици Менсизајз табела : . Големина : М Биста : 111см/43.70" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 23см/9.06" Должина : 72см/28.35"Големина : Л Биста : 116см/45.67" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 24см/9.45" Должина : 74см/29.13"Големина : XL Биста : 121см/47.64" рамо : 51см/20.08" ракав : 25см/9.84" должина : 76см/29.92"големина : ххл Биста : 128см/50.39" рамо : 53см/20.87" ракав : 26см/10.24" должина : 78см/30.71"големина : хххл биста : 135см/53.15" рамо : 55см/21.65" ракав : 27см/10.63" должина : 80см/31.50" ● комбинирајте го машкиот Врв Е Лесен И може добро да се собере со панталони. Машка Кошула Со Кратки Ракави. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . Памучна Кошула. Одлики, Дизајнот На Печатење Ве Прави Попривлечни. Машки Големи Високи Кошули. ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. Мажи Маици И Врвови. Совети за големина - - - ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот или сликите и пронајдете го најдоброто вклопување;Пол : Машки.

Спецификација

Избор на клиент