.

.

Машка маица за кратки ракави на Georgeорџ и голем машки, 2-пакет

Машка маица за кратки ракави на Georgeорџ и голем машки, 2-пакет

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Вежбање до викенд, ништо не го победи обичниот стил на краткиот ракав со кратки ракави на Georgeорџ во модерна, боја блокирана шема. Флексибилна ткаенина за вклопување и влага ви помагаат да ве одржуваат удобно и суво без разлика каква е вашата активност. Исклучиво на. Материјал : 65% рециклиран полиестер/35% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 2-пакет вклучува : две маици. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Полу-опремено. Затворање : Стил на пулвер. Ракави : кратки раглански ракави. Џебови : Ниту. Маица со краток ракав од Georgeорџ.

Спецификација

Избор на клиент