.

.

Chaps Men's Graphic Crewneck Tee со кратки ракави

Chaps Men's Graphic Crewneck Tee со кратки ракави

DEN 223.68
Залиха
Достапно за нарачка

Викендот се јавува! Одговорете на тоа со оваа маица со кратки ракави со кратки ракави и облечете ја на вашиот начин-одличен начин за одење е слоевит под вашата омилена кошула со копче или како соло врв. Оваа кратка ракав е направена во удобна мешавина од памук со влага за да помогне да се олади и суво кога сте надвор и околу. Спарете го со chinos, шорцеви или фармерки и сите сте поставени! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Classic Fit. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; опуштени потпирачи; графички принт од предната страна; Технологија за влага за губење на влага за да помогне да се одржи ладно и суво. Машка графичка екипаж маица од поглавја.

Спецификација

Избор на клиент