.

.

Лукс® Машки Кристофер Папучи

Лукс® Машки Кристофер Папучи

DEN 320.00
Залиха
Достапно за нарачка

Мека кадифена постава и удобно опуштено вклопување се само некои од причините што ќе ги сакате Muk LUKS® Кристофер влечки. Неутралните бои ве одржуваат да изгледате остри и составени дури и кога лежите во затворени простории или надвор. Избришете со влажна крпа за чистење, без белило, поставете рамно за да се исуши. Увезени. - Тпр Ѓон -100% Влошка Од Полиестерско Вештачко Крзно -100% Акрилен Горен -100% Облога Од Полиестерско Вештачко Крзно-дизајн на влечење на глуждот-достапни се повеќе опции за боја-Машки Големини С (8-9), М (10-11), Л (12-13) слајд на. Пена влошка . Вештачка постава за стрижење . Достапно во живописни класични бои и дезени.

Спецификација

Избор на клиент