.

.

Британски Витези Менс Конкорд Чипка Патики Обични Чевли Секојдневен

Британски Витези Менс Конкорд Чипка Патики Обични Чевли Секојдневен

DEN 479.68
Залиха
Достапно за нарачка

Запознајте Ги Машките Британски Витези Конкорд, модерно ажурирање на ретро класичен дворски чевел. Со силуета со низок врв и класичен дизајн НА БК оваа лесна патика ќе го одржува вашиот изглед свеж и кул. Кожа и вештачка кожа горниот дел. Затворање на чипка. Поместена јака и јазик. Амортизирана влошка. Гумен надворешен ѓон.

Спецификација

Избор на клиент