.

.

Линум Домашен Текстил Софија Украсена Крпа За Перење

Линум Домашен Текстил Софија Украсена Крпа За Перење

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Линум Домашен Текстил Софија 2 парче Украсена крпа за Перење премиум памучниот материјал на Комплетот е украсен со шарени морски коњи за разиграно чувство. Фрлете ги крпите за перење во машината по употреба за лесна нега. Соодветните Софиски Крпи за капење и крпи за раце се достапни, се продаваат одделно. Димензии : 13l x 13w во. Направено од 100% премиум турски памук. Изберете од достапни бои. Абсорбента и брзо сушење. Украсени ВО САД. Машина за перење ладно.

Спецификација

Избор на клиент