.

.

7-Парче Бели И Жолти Плетени Капачиња За Доенчиња, Чизми, Тери Спиење И Игра и Крпи за Перење, 8

7-Парче Бели И Жолти Плетени Капачиња За Доенчиња, Чизми, Тери Спиење И Игра и Крпи за Перење, 8

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Насмејте ги вашите мали ангели! Овој мек и пријатен комплет капа и чизми сигурно ќе ги одржува вашите скапоцени малечки удобни и среќни цел ден и ноќ. Совршен за зима иumn, едноставниот и класичен дизајн ќе ја изрази уникатната личност на вашето дете! Се препорачува за внатрешна и надворешна употреба. Карактеристики : Вклучува 1 капа,1 пар чизми, 4 крпи за перење и 1 фротир спијте и играјте. Пријатно и удобно. Изработени од 100% памук . Совршен за зимски и есенски сезони. Упатства за нега : машинско перење/сушење. Димензии : 8 "H x 6" W x 1 " D. Материјал(И) : памук/полиестер тери новороденче целокупната галантерија со крпи во собата. Мека и удобна; 7 парче во собата. Изработени од памучна ткаенина и полиестерски тери. Одлично за новороденчиња. Мери 8 инчи високи за 6 инчи широки за 1 инч длабоки.

Спецификација

Избор на клиент