.

.

Куфер за жени во машка машка, тркалачки багаж со тивко тркало за вртење, 24 -сина

Куфер за жени во машка машка, тркалачки багаж со тивко тркало за вртење, 24 -сина

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Опишете. Вклучен куфер супериорен квалитет, тивка работа, мулти-насочен тивок тркала за вртење обезбедува непречена маневрирање и удобност за вашето патување. Компанијата за материјали ABS и армираните метални агли го прават целиот куфер потрајни и. може да исполни секаква потреба за да се соочи со патување на долги растојанија . карактеристика. 1. Куферот го максимизира вашиот капацитет за пакување и е идеална проверена торба за патување. 2. Различни бои и големини за избор, секогаш има оној што ви одговара. 3,3 цифра комбинација заклучување Секогаш чувајте го вашето патување безбедно. 4. Рачката на куферот може да се прилагоди според вашата висина. 5. Ергономски дизајн, лесен за кревање. Спецификација. Главен материјал : Абс. Димензии на производот. Собрана должина (внатре) : 21,50. Собраната ширина (внатре) : 13,80. Собрана висина (внатре) : 8.30. Тежина (lbs) : 6,00. Големина на пакетот. Должина (внатре) : 22.15. Ширина (внатре) : 14.08. Висина (внатре) : 9.16. Тежина (lbs) : 8.18. Димензии Референца Приближно.Димензија Приближно.Димензија Приближно. Денови за патување со капацитет на тежина. (без тркала) (со тркала). 20 "19.5 " x 13.8 "x 8.3 " 21.5 "x 13.8 " x 8.3 "6 lbs 33 lbs 1 ~ 4 дена. 24 " 23.1 "x 16.2 " x 10.2 "25.1 "x 16.2 " x 10.2 "8 lbs 44 lbs 4 ~ 7 дена. 28 "27,5 " x 18.5 "x 11.6 " 29,5 "x 18.5 " x 11,6 "10 lbs 55 lbs 7 ~ 9 дена 3 дена 3 -цифра комбинација заклучување секогаш чувајте го вашето патување безбедно. Рачката на куферот може да биде Прилагодено според вашата висина. Куферот го максимизира вашиот капацитет за пакување и е идеална проверена торба за патување. Различни бои и големини за избор, секогаш има оној што ви одговара. Ергономски дизајн, лесен за кревање.

Спецификација

Избор на клиент