.

.

Количе за принцезата Дизни, розова

Количе за принцезата Дизни, розова

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Трилето на Дизни принцезата Пинк нуди светла, разнобојна и забавна опција за патување за патувања на млади девојки или училишни материјали. Оваа количка на Дизни е направена со траен ПВЦ и силни метални патенти за засилена безбедност, и има и рачка со врвна носење и рачка за влечење за да се обезбедат различни опции за транспорт. Внатрешните скејт-тркала овозможуваат овој сад за багаж на Дизни принцезата да се превртува низ земјата со леснотија, додека светлите штипки и пурпурите додаваат на својата визуелна привлечност. Дизни принцеза количка, розова : графичка принцеза Дизни. Содржина на материјал : ПВЦ. Рамка со розова количка. Врвна рачка за носење. Рачка за повлекување што може да се повлече. Внатрешни скејт-тркала. Метални патенти. Димензии : 16 "x 12". Модел# PR21653-SC-PK.

Спецификација

Избор на клиент