.

.

Копче за краток ракав на Бен Хоган надолу со активно вклопување Поло пакет

Копче за краток ракав на Бен Хоган надолу со активно вклопување Поло пакет

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

За теренот за голф, Клубхаус и сè што е помеѓу-оваа поло маица од Бен Хоган е дупка-во-еден кога станува збор за стил. Овој машки поло е обележан со неговата технологија за управување со влага за да ви помогне да ве олади и суви. Ткаенината за заштита на сонцето на овој поло врвот ве покрива додека шевовите на истегнување овозможуваат максимален опсег на движење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи јака со големина M. Затворање на копчињата на вратот. Кратки ракави. Технологијата за влага за губење на влага помага да ве одржи ладно и суво со цртање пот од вашата кожа. Ткаенина за заштита од сонце; Истегнување споеви. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машка поло маица од Бен Хоган.

Спецификација

Избор на клиент