.

.

Колиша жени породилно замав миди фустан V вратот ракав Империја половината памук бебе туш бременост Фотографија за завиткување

Колиша жени породилно замав миди фустан V вратот ракав Империја половината памук бебе туш бременост Фотографија за завиткување

DEN 351.84
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : . Состојба : 100% сосема ново. Пол : жена жена, дама дама, женско, породилно, бременост. Стил : Womenените породилно бремено обвивка за обвивка, летна плажа случајна бохо проточна сад, фотографија за замав. Тип на шема : Цврста боја. Боја : Вино црвено, црно, морнарица сина (по избор). Големина : S, M, L, XL, 2 XL (следете ја табелата со големина за да изберете). Материјал : 100% памук. Деколте : V вратот. Должина : средна должина. Должина на ракавот : 3/4 ракав. Сезона : Пролет, лето, есен, есен. Прилики : случајно, секојдневно, патување, одмор, забава, секој ден, датуми, вечер, коктел, клуб, работа, ноќен клуб, свадба, фото -фут, и др. Содржина на пакет : . 1 x фустан (други додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот . 3. Ве молиме, дозволете 1-3 см да се разликува заради рачното мерење, благодарам. (Целото мерење во cm и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) 【Мека светлина и ткаенина за дишење ве тера да се движите послободно без никакви затнат . 【Моден стил】 Womenенски породилно бременост бебе туш миди фустани, лето плажа бохо Sundress се дизајнирани со цврста боја, во согласност со модерен V-врат, опуштена верзија, обликување на вашето тело. Може да се носи во секое време и е лесно да се носи и полетува . 【Совршен подарок】 Womenенски породилно бременост А-линија за замав фустани фустани Имајте дизајн на империја на половината, така што ќе најдете совршено вклопување фустан од нашата табела со големина. Совршен подарок за вашата сопруга, lубовник, пријатели на Божиќ, Нова Година, Свадба вечер, Денот на вineубените или нивниот роденден . 【Поводот】 Womenените бохо -фустан на плажа е погоден за секојдневно дневно носење и активности на отворено, како што се фотошута, домашна облека, забава , плажа, датира, коктел, бременост, породилно, фотографија, работа, патување, ноќница, облека за спиење, шопинг, дневна облека, топка, наметка, вечер, итн.

Спецификација

Избор на клиент