.

.

24-от облека за удобност со облекување на вратот од три четвртина ракав за породилно облекување

24-от облека за удобност со облекување на вратот од три четвртина ракав за породилно облекување

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Мека удобна ткаенина го обликува овој прекрасен фустан за завиткување со вградени ракави со должина од 3/4 и завиткувачки каросерија со страничен појас за вратоврска. Овој породилен фустан има деколте во форма на V и сечење со должина на коленото што се кара на кој било вид на тело. Класичното сечење создава совршена рамнотежа помеѓу правилното и секси. V-врат. 3/4 ракави. Стил на завиткување. Должина на коленото. Страна вратоврска на половината. фигура ласкава. удобно вклопување. материјал за истегнување. Професионалец. Машинско миење, ладна вода, без белило, суво рамно, ладно железо.

Спецификација

Избор на клиент