.

.

Гарелик Табела Пиедестал

Гарелик Табела Пиедестал

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики На Системот За Пиедестал За Брзо Ослободување Столбот За Стахион Е 2-1/4марински Полимерни Компоненти Се Спротивставуваат На Корозија Нема Потреба Да Се Дупчи Голема Централна Дупка Во Палубата Како Што Обично Се Бара Со Другите Хардверски Системи За Маса Спецификации Земја На Потекло : Соединети Американски Држави Димензија : 8" H x 8" W x 28" Лесна Тежина : 5,5 lbs - SKU : Nrthr8580 Garelick Табела Пиедестал.

Спецификација

Избор на клиент