.

.

БРИТ Инстант Црна Редеа Отстранувач-ОЗ

БРИТ Инстант Црна Редеа Отстранувач-ОЗ

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Отстранувачот на црна Лента започнува да работи на контакт за да ги елиминира црните ленти под рубриките или на кое било друго место на бродот. Покрај тоа што е најдобриот начин да се ослободите од црните ленти, овој производ е одличен сеопфатен чистач за сите морски површини и низ куќата. Идеален за употреба за отстранување на црни ленти или нечистотија од фиберглас, метал, пластика, гума, винил или обоени површини. Протресете го шишето пред употреба. Спреј ЅВЕЗДА БРИТ Инстант Црна Лента Отстранувач директно на обоени површина. Оставете ја апликацијата да впие 30 секунди пред да користите чиста крпа, четка или сунѓер за да ја избришете дамката. Добро исплакнете со вода. Сериозно обоените површини може да бараат втор третман и лесно чистење. Нема да го отстрани восокот или лакот; безбеден за фиберглас, винил, пластика, нерѓосувачки, гумени и обоени површини. Брзо ги отстранува црните ленти предизвикани од истекување на вода. Безбеден за употреба на фиберглас, метални и обоени површини. Нема да го отстрани восокот или лакот. Испрскајте директно на црни ленти и избришете; не е потребно тешко чистење. Стотици намени; веднаш ќе ги отстрани дамките и трагите на чамци, автомобили, каравани и околу куќата.

Спецификација

Избор на клиент