.

.

Garanimals бебе момче и дете момче ленти и цврсти маици

Garanimals бебе момче и дете момче ленти и цврсти маици

DEN 144.00
Залиха
Достапно за нарачка

Цврсти и ленти, ох мое! Оваа три пакувања од гаранмали го одржува удобен и пријатно за целодневна игра. Garanimals нуди облека за момчиња за деца во големини од 12 милиони до 5t. Купувајте гаранимали на и. 3-ПК. Вклучува три маици. Екипаж. Кратки ракави. Се продава исклучиво на и. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Гаранималс три пакувања на тимови за момчиња за мали деца.

Спецификација

Избор на клиент