.

.

Атлетски дела момчиња Поларно руно врвот и џогер Пант 2-парчиња сет, големини 4- & хаски

Атлетски дела момчиња Поларно руно врвот и џогер Пант 2-парчиња сет, големини 4- & хаски

DEN 527.68
Залиха
Достапно за нарачка

Сет како мек колку што е стилски, овој 2-парчен врв и џогерс поставен од атлетски дела “е кул облека за поладни денови. Врвот на руно го засилува до пријатниот исмејувачки врат и се совпаѓа со џогерите од руно за да се загрее. Материјал : тело : 100% полиестер; Контраст : 100% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден врв и еден пар џогери. Врвот : опуштено вклопување; исмејувачки врат; долги ракави; поштенски фронт; прилагодливи предни влечења; Kangеб на кенгур однапред; ребрести манжетни; ткаена блокирање на боја. Јогерс : опуштено вклопување; еластична половината; влечење на стајлинг; влечење на половината; опсежни манжетни; Графички принт на предната нога. 2 парчиња поларно руно врвот и џогерс поставени за момчиња од атлетски дела.

Спецификација

Избор на клиент