.

.

Caicj Градници За Жени Градник Долна Облекаилонсолидна Боја Безжичен Јогавомански Градник Собира Голема чаша Чипка Жакар д Долна Облека За Жени,Зелена

Caicj Градници За Жени Градник Долна Облекаилонсолидна Боја Безжичен Јогавомански Градник Собира Голема чаша Чипка Жакар д Долна

DEN 879.84
Залиха
Достапно за нарачка

Женска Долна Облека Мали Гради Притисни Нагоре Без Челичен Прстен Чипка Градник Спортски Бразфабрик име : Најлон. Функција : облик, удобно. Тип на чаша за мувла : тенка чаша за мувла. Применливи луѓе : жени. Погодна сезона : лето, зима, пролет, aut. Стил : природен. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Компјутер Женски градник 87% Најлон, 13% Еластан. Кука и затворање На Очите. Ознака Бесплатно : Носи етикети за печатење ги замени традиционалните ознаки, ослободете се од чешање и гребење повеќе, ви донесе удобно искуство со носење.

Спецификација

Избор на клиент