.

.

Без граници за кратки ракави на јуниори

Без граници за кратки ракави на јуниори

DEN 192.00
Залиха
Достапно за нарачка

Останете удобно цел ден со овие слатки и разноврсни јуниори од без граници. Направени од мека и дише мешавина од памук, овие маици се солидна боја за чист изглед што овозможува лесно координација, а внатрешноста на деколтето со ребрести екипа е без мазно чувство на вашата кожа. Директно полите ги комплетира маиците со кратки ракави. Пар убаво со што било од фармерки до хеланки до тексас шорцеви до макси здолништа. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Лажички врат. Ракави на капа. Цврст тон. 57% памук/38% рециклиран полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Направено во Гватемала.

Спецификација

Избор на клиент