.

.

Женски Дрес Помлади В - Вратот Маица SFJVR

Женски Дрес Помлади В - Вратот Маица SFJVR

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

100% памучна дише и лесна ткаенина со супериорна мека етикета; ракави со двојна игла и дноатлетска Хедер е 90% памук, 10% полиестерска современа јуниорска силуета со митрирана Јака Од Ткаенина V-врат со покривка со една игла со шевове од женствена капа; странично и малку контурирано за ласкаво вклопување плод на разбој женски дрес помлади v-вратот маица sfjvr (3 пакет).

Спецификација

Избор на клиент