.

.

Без граници на јака од кардиган од кардиган од јака на јуниори од јуниори

Без граници на јака од кардиган од кардиган од јака на јуниори од јуниори

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ставете го нагоре, со мала помош од кардиган на јака од крзно од не граници. Луксузен слој, овој џемпер со отворен фронт изгледа слатко над маичка или желка или го лизне под тексас јакна и оставете ја јаката од крзно од крзно. Совет за стил : Јаката е отстранлива за да можете да го вклучите вашиот стил. Исклучиво на. Материјал : 80% рајон/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Тежина : лесна. Деколте : V-врат; одвојлива факс -јака од крзно. Затворање : Отворен фронт со затворање на вратоврска. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : меко чувство. Кардиган од јака од крзно за јуниори од без граници.

Спецификација

Избор на клиент