.

.

Без граници на крзнено предиво на јуниори

Без граници на крзнено предиво на јуниори

DEN 287.68
Залиха
Достапно за нарачка

Фази, пријатна и ох, толку симпатична. Шарениот џемпер од без граници става вртење на колкот на класичен стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина М. опремена. Деколте за лажичка; Стајлинг на пуловер. Повеќебојни ленти. 100% најлон. Рачно миење. Направено во Кина.

Спецификација

Избор на клиент