.

.

Бесплатно склопување Romperенски кратки ракави со кратки ракави со еластична половината

Бесплатно склопување Romperенски кратки ракави со кратки ракави со еластична половината

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Сликајте го : Вашите омилени летни моменти од вечерата на внатрешен двор до велосипедски возења во близина на плажата - направете го тоа да се случи во Romper на бесплатното собрание. Овој едно парче летен скапоцен камен има еластична половината што се движи со вас, удобни кратки ракави со валани манжетни .. затоа што сте сите деловни кога станува збор за вашето време на застој! Само на. Материјал : Средно индиго : 100% памук; Egret : 72% Rayon/28% постелнина. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. ИНСЕАМ : 4,5 ”ИНСЕАМ. Деколте : јака од изрез. Затворање : Повлечете стил со затворање на предните копчиња. Ракави : Кратко. Џебови : 2 предни џебови; 2 џебови на градите. Карактеристики : Еластична половината. Romенски еластичен еластичен ромпер на половината од слободното склопување.

Спецификација

Избор на клиент