.

.

Предниот ромпер на копчето Get Chotter

Предниот ромпер на копчето Get Chotter

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Romper на копчето Get на Get е ултра лесна тежина со една и направена облека од вашите летни соништа, дизајнирана да ве одржува симпатична и удобна на секој начин. Наместена во ткаенина од памучна газа од камчиња за да биде токму во потоплите температури, исто така е стилизирана со великодушно широки кратки ракави што завршуваат во јасни манжетни. Копчето надолу предниот дел изгледа одлично со врвот на резервоарот под. Стоечката јака се влева во плочата со копче предниот дел, додека затворената само-свирка на половината се прилагодува за да ја дефинира вашата фигура. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Сплит V-врат. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Прилагодливо влечење на половината; печатење на сите. Печатени ромперски шорцеви за жени од Get.

Спецификација

Избор на клиент