.

.

Беркли PowerBait пред-строга атомска риба пржете

Беркли PowerBait пред-строга атомска риба пржете

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Мирисот на Berkley Power Bait и вкусот импрегниран во мамките се вкусуваат со риба по мамка за гризење. Рибите висат подолго за попозитивни комплети на куки. Колку повеќе риби каснува повеќе мирис се распрснува во водата. Производите на Power Bait се достапни за скоро секој вид риба и техника на риболов Беркли Power Bait Пред-строга атомска риба СРЈ : пред-ригиран и готов-риба. Обликот наликува на малата риба од риби. Свирки дизајнирани да одговараат на формата и дејството на СРЈ. Риба во текот на целата година дури и на мразот. 8 парчиња по пакет.

Спецификација

Избор на клиент