.

.

Беркли фудбалски свирка

Беркли фудбалски свирка

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, фудбалската свирка на Беркли® ги содржи сите вистински работи на сите вистински места за висококвалитетен свирка што едноставно става повеќе риби во бродот. Со над 30 години професионално искуство со риболов, импресивен список на агли достигнувања и признавање дека е еден од раните пионери на техниката на флип, Гери Клајн знае нешто или две за свирки и внимателно ги изработи сите детали во овој дизајн на свир . Одликувајќи се со широка, повторна глава со срамнета со долната страна, фудбалската свирка Беркли лесно ползи во стенд-ап позиција над карпите и преку тврда покривка. Силиконски здолништа Power Bait®. СТУТ, Иглата за игла фузија19 ™ кука. Одвоен, чувар во стилот на талон, брави мамки на своето место. Срамнети со глава. Среден Weedguard. Вклучена од 40 степени, хоризонтална линија на линијата.

Спецификација

Избор на клиент