.

.

asdoklhq Жените Блузи Дозвола под 5 5, Лето Fall Жените Блузи Женска Мода Три Четвртина Ракав Ретро Круг Вратот Велигден Печатени Лабава Блуза

asdoklhq Жените Блузи Дозвола под 5 5, Лето Fall Жените Блузи Женска Мода Три Четвртина Ракав Ретро Круг Вратот Велигден Печатени

DEN 559.84
Залиха
Достапно за нарачка

Женска Мода Три Четвртини Ракав Ретро Круг Вратот Велигден Печатени Лабава Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Кружен Врат,Краток Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни врвови. 2.Материјал : Полиестер(Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен). 3.Врвот го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Зима. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Season : Spring,Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : Round-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Со Големина На Големина.Usukeubustsleevelungthsmall4834100cm/39.37"47cm/18.50" 66cm/25.98 " Големина : Големина. : Малус : 4УК : 8ЕУ : 34биста : 100см/39.37"Ракав : 47см/18.50" Должина : 66см/25.98 " женски врвови дозвола под 5 5. женски врвови. кратки ракави женски врвови. резервоари за жени. врвови за жени.

Спецификација

Избор на клиент