.

.

Трговска марка ликовна уметност длабоко судбината платно уметност од Наташа Вескоат, црна мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност длабоко судбината платно уметност од Наташа Вескоат, црна мат, дрвена рамка

DEN 2601.60
Залиха
Достапно за нарачка

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „длабоко судбината“ платно уметност од Наташа Вескоат, црна мат, дрвена рамка : Уметник : Наташа Весскоат. Тема : Фантазија. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Спецификација

Избор на клиент