.

.

4 w 8 h 3 4 t стандарден блок на згрижувачки плочки со квадратен раб

4 w 8 h 3 4 t стандарден блок на згрижувачки плочки со квадратен раб

DEN 1247.84
Залиха
Достапно за нарачка

Надградете го вашиот трим брзо и лесно со резултатите од професионалниот изглед. Користете ги нашите столбови блокови како украсен додаток на кое било обликување на вратата и обвивка. Користени како транзициско парче или основен блок, тие се лесни за инсталирање и создавање професионален готов изглед. Димензии : 4 "W x 8" H x 3/4 "стр. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, камини, врати, мебел и повеќе. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна завршница. да се исечат, дупчат, залепат или зашрафете. Може да се користи на внатрешноста или надворешноста.

Спецификација

Избор на клиент