.

.

Ekena Millwork 10 W 6 H 14'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, природна меда роса

Ekena Millwork 10 W 6 H 14'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, природна меда роса

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Нашите рачно изработени греди нудат зелена алтернатива на тешко-највисока вистинска дрва, со неспоредлив автентичен изглед на дрво. Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Плус, тие се практично бесплатно за одржување. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж.Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и времето на инсталација. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект.

Спецификација

Избор на клиент