.

.

Екс-Ќелија 040О0-6005-во. Јасно Винил Туш Лагер

Екс-Ќелија 040О0-6005-во. Јасно Винил Туш Лагер

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики Висина на завесата : 70 инчи. Должина завеса : 71 во. Боја : Тип На Јасна Шема : Тип На Цврст Производ : Туш Завеса Линермаксимална Должина На Завесата : 71 инчи. Материјал : Винилмашина За Перење : Даева. Еко пријателски. Мала тежина. - ШКУ : Ахр6586 Екс-Ќелија 040О0-6005-960 70 х 72 во. Јасно Винил Туш Лагер.

Спецификација

Избор на клиент