.

.

- Производи А1П Машки до 0. во. НПТ Водовод Директно Адаптер, Сина Анодизира

- Производи А1П Машки до 0. во. НПТ Водовод Директно Адаптер, Сина Анодизира

DEN 718.24
Залиха
Достапно за нарачка

Овој тркачки производ А-1 е професионално и прецизно дизајниран да обезбеди супериорна издржливост што ја барате. компанијата не прифаќа компромиси кога се работи за квалитет, така што можете да бидете целосно сигурни дека овој производ е 2-ри до ништо. Се произведува од материјали од 1-ви стапка за да се обезбеди извонредна сигурност.Водовод Директно Адаптер Спецификациибојка : Сина Анодизематеријал : Алуминиумска Големина : 4 Мажјак до 0,12 инчи. НПТ Машки-SKU : MTRST53326 А-1 Производи А1 P81604 4 Машки до 0.12 во. НПТ Водовод Директно Адаптер, Сина Анодизира.

Спецификација

Избор на клиент