.

.

Зум Гуштер Риболов Мамка, Памук Бонбони Шартреус, 6, 9-пакет, Меки Мамки

Зум Гуштер Риболов Мамка, Памук Бонбони Шартреус, 6, 9-пакет, Меки Мамки

DEN 351.20
Залиха
Достапно за нарачка

Мамка за Риболов на гуштер зум, Памучни Бонбони Шартреус, 6", 9-пакет е дел од познатиот избор на мамка За Гуштер за Зумирање. Повеќегодишен бестселер, овие универзални мамки за гуштери се омилени риболовци и тоа со добра причина. Тие работат во текот на пролетта и сезоните"пред мрестење" каролина-наместена Или Тексас-наместена во текот на летото. Тие се во должина од 6 инчи, одлична големина на мамка и доаѓаат во уникатни и примамливи бои. Овие меки мамки сигурно ќе ви помогнат да го фатите најголемиот бас и други панфиш во вашето езеро или езерце. Фатете ја мамката за Риболов на Гуштер денес! Направено Од Компанијата За Мамки За Зумирање Ад. слушаме што сакаат риболовците. Мека мамка со должина од 6 инчи одлична за бас и други панфиши. Тенок телесен гуштер мамка со слободно движење на нозете и кадрава опашка . Импрегнирана со сол за лесни и подолготрајни каснувања. Ќе работи во ултра-плитка до супер-длабока вода. 9-спакувајте за ваша погодност.

Спецификација

Избор на клиент