.

.

Зодани дами руно нејасен палто со долг ракав Шерпа јакна цврста боја надвор од облеката за лабава плишани палати патувања кајсија S

Зодани дами руно нејасен палто со долг ракав Шерпа јакна цврста боја надвор од облеката за лабава плишани палати патувања кајсија

DEN 214.08
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женственост : женско руно нејасна јакна, зимски топло палто со шерпа, јакна од надворешна облека, тип : цврста колорила : кајсија, каки, ​​кафеава, кафе (по избор) Големина : S, M, L, XL, XL, XXL , 3xl, 4xl, 5xl (следете ја табелата со големина за да изберете) Материјал : 95% полиестер 5% Spandex Neckline : Lapell должина : Средна должина на должина на должина : Долга ракавица : Есенска есен, Винтокации : Обичен, патувачки, одмор, работа, забава, забава, секој ден, секој ден, Датуми, филмови ФЕАТУРИ : 1. Овој капут има цврста боја, лаптоп, копче надолу, долг ракав, руно нејасен, многу топол и модерен.2. Изработено е од полиестер и спандекс материјал, оваа јакна е мека и термичка.3. Предните копчиња се затвораат од палтото за лесно прилагодување на топлината и удобноста.4. Надворешните странични џебови се одлични за клучеви, телефони и други скапоцености.5. Супер удобно за носење, уникатен стил, ве прават поубави, модни, секси и елегантни. Содржина на пакувања : 1 x interенски зимски палто (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Секое мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - зимско топло руно нејасно палто за жени, кардиган со долги ракави за картони, дами шерпа палто. Материјал - 95% полиестер 5% спандекс. Women Winter Jackets Are Made of Lightweight Soft Fleece Fabric,which Is Warm and Cozy, Breathable, Skin Friendly, Comfortable, Perfectly Keep You Warm In The Autumn and Cold Winter. Design - The Women Casual Jacket Coat Features Button Down, Front Buttons, Меки и удобно руно материјал, модна цврста боја, со џеб, лабавиот стил може да одговара на повеќе тело за дами. Поводот - женската надворешна облека е одлична за обични и зимски активности на отворено, пешачење, патување, кампување. Можете да уживате во топло и стилски во исто време . натпревар - пар со слаби фармерки и чизми на глуждот за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека.

Спецификација

Избор на клиент