.

.

Женски Тенкови Врвови Летни Печатени Фит Екипажот Вратот Без Ракави Бели Кошули Туника Маица Излегување Блузи

Женски Тенкови Врвови Летни Печатени Фит Екипажот Вратот Без Ракави Бели Кошули Туника Маица Излегување Блузи

DEN 223.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Лесен, растеглив, мек, удобен, лесен удобен за носење долго време. Стил : секси ,Секојдневен,Моден. блузи за костими за капење за жени женски летни врвови 2023 слатки летни врвови за жени црвени врвови за женски тенкови женски црни кроп блузи за жени компресивна кошула за жени слатки летни врвови за жени црвени кошули за жени блузи со едно рамо за жени момчиња кошула за пливање за жени ленени врвови за жени.Прилика : Совршено одговара за сите прилики, како што се училиште, забава, клуб, секојдневно носење, секојдневно, канцеларија,теретана, јога, спорт, фитнес, одмор,плажа, излети, состанок, шопинг и така натаму. Карактеристики : . Материјал : Полиестер.Материјал : Полиестер . Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Женски Резервоар За Цветно Печатење Одговара На Блок Кошули Без Ракави Со Тркалезен Врат Туника Маици. Дизајнот Го Прави Совршен за Секоја Случајна пригода. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

Спецификација

Избор на клиент