.

.

Женски слаби велур велур со средно-телевизори чизми

Женски слаби велур велур со средно-телевизори чизми

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Чизмите со клинки од Brinley Co. се карактеризираат со меки велур на велур, кои се издигнуваат со средно-телес со слабиот изглед и внатре во патент. Наредените клинови потпетици Додадете го префектот живот за да создадете ласкава силуета и заоблените прсти го завршуваат изгледот. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 15 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Спецификација

Избор на клиент